Пошук   
Про компанію|ПРО ПРОДУКТ|Продукція|ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ|ДИЛЕРИ|Контакти

ПРО ПРОДУКТ

SUBERTRES – це екологічний продукт, який отримують, змішуючи на стадії виготовлення і за допомогою складного циклу виробництва, різні компоненти, серед яких виділяються: пил коркового дуба у різних гранулометріях (найкращий природній матеріал для термоізоляції), акрилова смола, рослинні жири та вода.
Ці стійкі матеріали з’єднуються в одне ціле, що не погіршує їх властивостей, а навіть посилює деякі з них, через що кінцевий продукт є стійким в часовому просторі.

Беручи до уваги способи використання, SUBERTRES може замінити собою велику кількість матеріалів:


Варто додати, окрім того, важливі характеристики і властивості пов’язані з матеріалами які замінює: еластичність, гнучкість і механічна резистентність, термоізоляція, водонепроникність і протигрибковість, вогнетривкість, повна відсутність токсичних речовин, довговічність і ще довгий список заощаджень на робочу силу та матеріали як противага традиційним продуктам.

Ефективність застосування SUBERTRES гарантована добрим зчепленням даного продукту з будь-яким типом поверхні, можливістю працювати власноруч, використовуючи шпатель, штукатурну лопатку або пульверизатор, що є рекомендованим методом застосування, особливо SUBERTRES ФАСАД та ПОКРИТТЯ на горизонтальних та вертикальних поверхнях. Час висихання – від 8 до 48 годин, в залежності від поверхні на яку наноситься, температури навколишнього середовища під час застосування та товщини покрову.

ЧАС ВИСИХАННЯ на пористій поверхні (штукатурка, цегла, бетон) – 1 день і на один день більше на непористій (залізо, скло, пластик, кераміка).

Ефективність застосування SUBERTRES
гарантована добрим зчепленням даного продукту з будь-яким типом поверхні, можливістю працювати власноруч, використовуючи шпатель, штукатурну лопатку або пульверизатор, що є рекомендованим методом застосування, особливо SUBERTRES ФАСАД та ПОКРИТТЯ на горизонтальних та вертикальних поверхнях. Час висихання – від 8 до 48 годин, в залежності від поверхні на яку наноситься, температури навколишнього середовища під час застосування та товщини покрову.Дане зображення показує температуру SUBERTRES при різних зовнішніх температурах. Як бачимо, SUBERTRES пом’якшує зовнішню температуру, не замерзає і дозволяє випаровуватися волозі. Сертифікат на здатність випаровувати вологу – SUBERTRES № 925/00 (Інститут Онубенсе для якості у будівництві, ІОСЕSА).

Вологість стін є головною причиною зношування матеріалів у побудовах.

Вода у двох своїх природних станах – рідкому (метеорологічна волога, волога яка всмоктується, капілярна волога тощо) і газоподібному (конденсат та випаровування води), є справжньою проблемою. І для того, щоб не використовувати агресивні або деструктивні методи її виділення, нам потрібні будівельні матеріали, які перешкоджають проникненню води, але не повітря, для того, щоб стіни опісля висихали, не пошкоджуючи свою поверхню.

SUBERTRES за своєю природою – теплий матеріал, який застосовується на вологих та холодних стінах, добре адсорбує вологу, фільтрує та випаровує її не зазнаючи шкоди. Не потрібно робити жодних дій щодо стін (робити отвори або розрізи для видалення вологи).

SUBERTRES
завдяки своїм типовим властивостям розпочинає природній процес оздоровлення, пришвидшуючи процес фільтрації та випаровування вологи зі стін.

ЗАСТОСУВАННЯ


Щодо застосування, наведеного як приклад у попередній таблиці, можна також додати наступне:
  • Невеликі тимчасові будинки.
  • На переходах, щоб не послизнулися пішоходи.
  • Дерев’яні будинки.
  • Ізолюючий матеріал для фургонів та причепів.
  • Проміжний матеріал між бетоном та грезетом у басейнах.
  • Ізолюючий та ущільнювальний матеріал для покрівельної черепиці даху.
  • Термічний бар’єр для бетонних балок ззовні-зсередини для уникнення конденсації.
  • Резервуари для води /масла/дизпалива.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Перед використанням SUBERTRES є більш-менш густою пастою (залежно від марки), а опісля перетворюється у щільну масу з хорошим зчепленням до будь-якої поверхні, гладкої, шорсткої чи нерівної, має чудові характеристики твердості, проста у застосуванні, еластична, вогнетривка, не піддається обледенінню.

SUBERTRES постачається у закритих тарах різних об’ємів:

SUBERTRES -FАСНADAS: 12 кг

MASILLA (затирка): 4 кг. або у пластикових пакетах
 Фото-галерея
    ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
Для того, щоб перейти
до певної веб-сторінки,
натисніть на відповідне зображення

ПП "Галагроімпорт" - офіційний представник FIEL-KANGURO в Україні
ПП "Галагроімпорт" - офіційний представник FIEL-KANGURO в Україні
ПП "Галагроімпорт" - офіційний представник Valtech Tors в Україні
 
Підвіски, цоколі для ялинкових прикрас, ковпачки, гальванічні послуги
Твариництво, премікси, молокозамінні препарати, концентрати, відгодівля, сільське господарство, птахівництво
ТзОВ “СУБЕРтрес Україна”
Ексклюзивний дистриб’ютор “SUBERTRES S. L.” в Україні
Склад/Офіс: Україна, Львівська область, Городоцький район, с.Угри, вул. Вербова, 65
тел./факс. +38-032-243-48-04
моб. +38-067-855-80-26
моб. +38-067-672-01-40
Email: ua-subertres@rambler.ru
Розробка та впровадження
Intelligent System Design
Головна :: Мапа сайту :: Контакти    
Wholesale MLB Jerseys , whoelsale nhl jerseys , cheap nhl jerseys , cheap mlb jerseys , cheap nhl jeresys china , cheap hockey jerseys , wholesale nfl jerseys